Didžioji Taro dėlionė - Magijos Kambarys

Go to content

Main menu

Didžioji Taro dėlionė

Taro Kortos > Taro kortų dėlionės

DIDŽIOJI TARO DELIONĖ
Ši dėlionė naudojama kruopščiai kliento asmenybės, jo/jos praeities, dabarties ir ateities analizei. Tai viena sudėtingiausių dėlionių, visų jos lygių interpretavimas vienu ypu apima visas kliento gyvenimo sritis. „Didžiajai Taro dėlionei“ naudojama viena pilna kaladė ir Didieji antros kaladės Arkanai. Pradžioje išmaišomi Didieji Arkanai tos kaladės, kurios Mažieji Arkanai nebus naudojami ir išdėliojami į tokį apskritimą kaip parodyta. Šios kortos schemoje pažymėtos raide A.
Šios kortos rodo klausiančiojo (-iosios) kelią nuo Kvailio iki Atsiskyrėlio, jo/jos vidinį pasaulį, dvasinę brandą, pasakoja apie jo/jos psichiką, kompleksus, įgimtus talentus. Šioje dėlionėje svarbų vaidmenį vaidina dvi kortos Kvailys ir Atsiskyrėlis, jos tarsi parodo klausiančiojo (-iosios) dvasinio išsivystimo lygį. Todėl šios dėlionės analizė pradedama nuo Kvailio ir baigiama Atsiskyrėliu, atkreipiant išskirtinį dėmesį į šalia esančias kortas.

Atlikus šią analizės dalį, imama pilna Taro kortų kaladė, atliekami pasirengimo veiksmai, pasirenkamas signifikatorius, atsitiktinai pasirenkamos keturiasdešimt keturios kortos ir išdėliojamos taip:
Jos schemoje pažymėtos raide B. Kortos, pažymėtos raide B, supančios kortas, pažymėtas raide A pasakoja apie tai, kaip žmogus išreiškia save tose gyvenimo srityse, kurios simboliškai atitinka Didžiųjų Arkanų archetipus.


Likusios trisdešimt dvi kortos pasakoja apie klausiančiojo (-iosios) ateitį keturiose gyvenimo srityse. Schemoje jos pažymėtos romėniškais skaitmenimis. Tokiu būdu:
Grupė I ateitis jausmų srityje, partnerystė, meilė;
Grupė II ateitis šeimos srityje, vaikai, anūkai, buitis, gyvenamosios vietos pasikeitimas;
Grupė III profesimės ir finansinės srities ateitis, karjera;
Grupė IV santykiai su kitais žmonėmis, draugystė, kelionės.
Galutinė dėlionės schema atrodo taip:

Ši dėlionė reikalauja kruopščios ir sąmoningos analizės. Pradžioje analizuojama kiekviena korta atskirai, vėliau po dvi, dar vėliau po tris ir t.t., tuo pačiu nepamirštant svarbą to, kokių kortų apsuptyje krenta kiekviena korta, o taip pat tai, kad Didieji Arkanai svarbesni už Mažuosius.


Back to content | Back to main menu