Imperatorė - Magijos Kambarys

Go to content

Main menu

Imperatorė

Taro Kortos > Taro kortų reikšmės > Didieji Arkanai
 

Imperatorė
Ši Taro korta – tai geros lemties, kūrybiškumo, vaisingumo, seksualumo korta. Žada sėkmę visuose srityse: namuose, šeimoje. Simbolizuoja augimą, kūrimą, meilę, sėkmę. Už darbą bus atlyginta. Moteriai gali reikšti neštumą arba turtą, vestuves arba materialinę gerovę. Žada kūrybos, pažangos reikaluose ir meilės laiką. Vyrui gali pranašauti vedybas arba nurodyti moterį, kuri saugos ir padės. Kartais gali būti nuoroda į motiną, dukterį, mylimąją arba kokią nors kitą moterį, vaidinančią svarbų vaidmenį gyvenime. Aplamai, ši korta kalba apie didelį kūrybinį potencialą ir sėkmingą gyvenimo laikotarpį. Simbolizuoja motiną, gausą, pažangą, sėkmės periodą, augimą, vaisingumą, neštumą, sėkmingą gimdymą, meilę ir prieraišumą.

Asmenybė
Kaip asmenybę, ši korta paprastai apibūdina moterį. Tai motina, žmona, meilužė, geranoriška moteris.

Interesai, verslas, darbas
Ši Taro korta pranašauja sėkmės ir klestėjimo laikotarpį versle. Gera partnerystė gali atnešti gerą pelną, idėjos gali tapti realybe. Darbas bus rastas, karjeroje stabilumas, gali laukti paaukštinimas.

Santykiai, meilė
Ši korta kalba apie meilę, apie santuokos galimybę. Jausmai bus abipusiai, galimas prisipažinimas meilėje. Kartais dėjime galėtų reikšti senyvo amžiaus moterį: motiną, anytą, tetą arba tiesiog moterį, kuri yra suinteresuota klausiančiąja.

Sveikata
Taro korta rodo gerą sveikatą, jei yra liga, laukia pasveikimas, nėštumas - sėkmingas, be komplikacijų.

Imperatorė (apversta)
Taro korta byloja apie problemas, pažangos darbe kaip ir asmeniniame gyvenime nebuvimą. Gali atskleisti neigiamas emocijas, kurios trukdo šiam augimui. Tokios būdo savybės kaip godumas, egoizmas, pavydas, akla aistra aiškiai trukdo gyventi. Tai chaoso, kūrybinės energijos nebuvimo ir sąstingio korta. Atskleidžia abejones, neryžtingumą, jėgų, reikalingų spręsti esamas problemas nebuvimą. Kartais gali būti nuoroda į moterį, kuri gali įnešti į gyvenimą chaosą ir rūpesčius. Finansinės problemos ir nesantaika šeimoje – taip pat vienos iš šios kortų reikšmių. Ši korta taip pat atskleidžia sunkumus šeimyniniuose santykiuose, nevaisingumą, godumą, neštumo problemas, neštumo nutraukimą, skurdą, prarastas galimybes, kančias.

Asmenybė
Dėjime gali reikšti moterį, pasižyminčią netinkamu elgesiu, psichiškai nesubalansuotą asmenį ar tiesiog emociškai nestabilų žmogų.

Interesai, verslas, darbas
Taro korta byloja apie vidaus problemas versle. Šios problemos atsirado, nes trūksta supratimo ar įžvalgos. Arogancija ir pasipūtimas neatneš nieko gero.

Santykiai, meilė
Santykiams ši korta nepranašauja nieko gero. Tai gali būti santykių žlugimas, skyrybos, rimtas barnis. Gali reikšti, kad santykiuose nėra jausmų, jie pagrįsti tik seksu, bent jau iš vienos pusės. Gali reikšti, kad klausėjas yra pernelyg smulkmeniškas ir gali likti vienatvėje. Rodo stagnaciją, depresijos laikotarpį. Galbūt santykiai netenkina, nes nėra abipusių jausmų.

Sveikata
Korta sako, kad lėtinės ligos gali atsinaujinti. Gali kalbėti apie nevaisingumą ar seksualines problemas.

Back to content | Back to main menu