Kvailys - Magijos Kambarys

Go to content

Main menu

Kvailys

Taro Kortos > Taro kortų reikšmės > Didieji Arkanai
 

Kvailys
Taro korta reiškia naują pradžią arba naujus pasiekimus vienoje ar kitoje srityje. Kurioje būtent srityje, parodo šalia esančios kortos. Prasideda naujas gyvenimo etapas, tačiau, gali būti, kad teks rinktis ir toks pasirinkimas gali lemti nežinomų, naujų dalykų pradžią. Svarbų sprendimą gali lydėti rizika, bet ši rizika pasiteisins, jei bus veikiama iš kilnių paskatų, o rizikuojama su dalele vaikiško tyrumo. Gali reikšti neapibrėžtumo laikotarpį, kuomet nėra aiškios perspektyvos. Bet kuriuo atveju, tenka suvokti, kad praeitis išėjo ir neverta ja vadovautis. Didele klaida būtų tvirtai įsikibus laikytis tradicijų, seni metodai neatneš nieko gero. Gali reikšti dykinėjimo arba pramogų laikotarpį. Ši korta taip pat gali reikšti, kad gyvenime gali nutikti neplanuoti įvykiai, kurie daug ką pakeis.
Tradicinės kortos reikšmės – kelionių pradžia, šuolis į nežinomybę, svarbūs sprendimai, optimizmas, palanki galimybė, visko pradžia nuo nulio, naujas gyvenimo etapas, atgimimas. Nekaltybė, spontaniškumas, naivumas, linksmumas, poelgių ir sumanymų tyrumas.

Asmenybė
Taro korta reiškia kūdikį, vaiką, paauglį ar nekaltą ir nepatyrusį žmogų. Gali reikšti klajoklį, valkatą, keliautoją, ekscentrišką žmogų. Šis asmuo pradeda naują gyvenimo etapą. Taip pat reiškia lengvabūdį žmogų, avantiūristą.

Interesai, verslas, darbas
Tai nėra geriausia korta klausimams apie verslą. Reiškia neapdairius veiksmus, kvailus sprendimus. Leidus reikalams nekontroliuojamai judėti pasroviui, lauks prasti rezultatai. Karjeros pradžia. Pasenę metodai gali trukdyti. Ši korta dažnai iškrenta, kai yra skurdo laikotarpis. Kartu su Taro kortomis Vežimas, Likimo ratas, Pasaulis, Kardų šešetas, Lazdų aštuonetas ir Lazdų karalius pranašauja kelionę.

Santykiai, meilė
Santykiai, meilė, dažnai rodo, kad santykiai nėra rimti, tai lengvas romanas, nieko nereiškiantis flirtas, santykiai, kurie greitai baigsis. Santykiai paviršutiniški ir gali greitai baigtis. Gali reikšti, kad bus nauja meilė, ar bus atnaujinti seni ryšiai.

Sveikata
Gali kalbėti apie imuniteto susilpnėjimą, nerūpestingą požiūrį į sveikatą. Psichikos ligos. Moterims - galimas nėštumas. Pasveikimas po ligos.

Kvailys (apversta)
Taro korta byloja apie tai, jog šiuo metu neverta rizikuoti. Didelė tikimybė, kad neapgalvoti veiksmai lems nesėkmę. Šiame periode negalima žaisti azartinių žaidimų. Žmogus iš visų jėgų laikosi įsikibęs savo nuomonės ir negirdi aplinkinių. Be reikalo eikvojama energija ir jėgos. Paprastai ši kortą reiškia kvailystę, neapgalvotus veiksmus, nežinomybės baimę, lėtapėdiškumą, bejėgiškumą, patiriamas kančias dėl kvailysčių, impulsyvumą, dvejojimą, nestabilumą, nugebėjimą analizuoti, beprotystę, atsakomybės stoką, riziką, išdavystę, atsainumą, žaidimą su ugnimi, apatiją, nepalankius sprendimus, nepagrįstą optimizmą, manijas, netikėtas problemas.

Asmenybė
Korta gali parodyti beatodairiškai besielgiantį, nepastovų asmenį, žmogų, pasielgusį neapgalvotai, lošėją, azartišką asmenybę.

Interesai, verslas, darbas
Tuomet, kai yra būtina priimti sprendimą, reikia viską labai gerai apgalvoti, nes yra tikimybė, kad impulsyvūs sprendimai gali sukelti pražūtingas pasekmes. Gali kilti netikėtų problemų versle. Kelionė baigiasi, sutartys gali būti pasirašytos. Darbe galima tikėtis paaukštinimo.

Santykiai, meilė
Gali reikšti išdavystę, tiek klausėjo, tiek ir jo partnerio. Gali ateiti santykių aiškinimosi arba naujų pažinčių laikas.

Sveikata
Korta kalba apie atsigavimą. Moterims - galimas nėštumas, dažnai dėl lengvabūdiškumo.

Back to content | Back to main menu