Lazdų aštuonetas - Magijos Kambarys

Go to content

Main menu

Lazdų aštuonetas

Taro Kortos > Taro kortų reikšmės > Mažieji Arkanai > Lazdos
 

Lazdų aštuonetas
Tai socialinio stabilumo, pažangos Taro korta. Gali nurodyti mokymosi laikotarpį, tiesiog, kad bus gauta informacija arba ja bus pasikeista. Gali kalbėti apie būtinybę priimti labai svarbų sprendimą, kuris atsispindės vėlesniu gyvenimo laikotarpiu. Tai gana stipri korta ir pasakoja apie įvykius, kurie įvyks per gana trumpą laikotarpį, pavyzdžiui, greitai bus gautas laiškas arba žinia, rezultatai bus greitai gauti, už atliktą darbo bus atlyginta per trumpą laiką. Gali pabrėžti šių įvykių netikėtumą. Gyvenimas gerėja, kliūtis - praeity. Įspėja, kad reikia vengti skubotų sprendimų. Reikėtų paisyti patarimų. Raktažodžiai: aktyvumas, sparti pažanga, bendravimas, kelionės, geras susisiekimas, nauji pažįstami. Šalia kortų, reiškiančių kelią, ši korta gali reikšti kelionę, laukiančią artimiausiu laiku. Šalia kortų Saulė ir Vežimas gali kalbėti apie keliones į gamtą ar kaimą. Su korta Likimo Ratas sako apie milžinišką energiją, kurią reikia nukreipti tinkama linkme tam, kad būtų pasiektas tikslas. Apsupta neigiamų kortų gali kalbėti apie kliūtis, kurias reikia įveikti greitai. Su Taurių dvejetu arba Taurių devynetu rodo romantišką susidomėjimą. Su Kardų kortomis gali parodyti konkurenciją, lenktynes, žirgų lenktynes. Su ramybės ar poilsio kortomis kalba apie buvimą gamtoje ar kaime. Tradicinė reikšmė - aktyvūs veiksmai, judėti į priekį, keliauti, skrydis, greitai gauti naujienas, rašyti, naujienos, sėkmė, poilsis gamtoje, kaime, žemės ūkis, pievos, laukai, sportas, varžybos, poilsis, verslo kelionės, pažanga versle.

Asmenybė
Apibūdinant asmenį, ši korta aprašo energingus žmones, kurie daug pasiekė. Dažnai nurodo keliautoją ar žmogų esantį kelyje.

Interesai, verslas, darbas
Rodo didelę pažangą derybose, pasirašant sutartis. Gal žinia, gauta informacija padės tvarkyti reikalus arba nuves į norimą tikslą.

Santykiai, meilė
Ši korta kalba apie pažangą siekiant sėkmės asmeniniame gyvenime. Gali reikšti bundančią meilę, pirmuosius jos rezultatus.

Sveikata
Sako apie gerą sveikatą, kad per šį laikotarpį galima pradėti sveikatinimo procedūras, ypač tas, kurios susijusios su sportu ir procedūras, kurios atliekamos siekiant pagerinti fizinę būklę.

Lazdų aštuonetas (apversta) Taro korta pasakoja, kad situacija tapo nekontroliuojama, galbūt, dėl to, kad įvykiai vyksta labai greitai, galbūt dėl pernelyg didelio skubėjimo. Arba, atvirkščiai, sėkmingas reikalų tvarkymas bus nuolat vis stabdomas. Mintys išsibarstė skirtingomis kryptimis, energija nėra nukreipta teisinga kryptimi. Galimai, kenkia įprotis viską atidėlioti. Jei šalia yra neigiamos kortos, reikia vengti patarimų ir nelabai pasitikėti kitais. Gali reikšti pinigų praradimą. Planuotos kelionės neįvyks, o jei ir įvyks, tikėtina, kad jų metu netrūks problemų ir neramumų. Geriau viską sulėtinti, nes aktyvūs veiksmai nenuves ten, kur reikia. Netinkamas laikas diskusijoms, taip pat aktyviai fizinei veiklai, bandymas spręsti savo problemas jėga baigsis nesėkmingai. Šalia kitų neigiamų kortų gali reikšti fizinį smurtą. Pagrindiniai žodžiai ir frazės: Kontrolės praradimas, spaudimas, skubėjimas, nepatikimumas, impulsyvumas, per didelis atkaklumas, priespauda.
Tradicinė reikšmė - barniai, pavydas, nesantaika, per daug greičio, kontrolės praradimas, regresija reikaluose, vestuvių atšaukimas, pernelyg skuboti sprendimai ir veiksmai, darbo praradimas, lėšų iššvaistymas.
Asmenybė
Apibūdinant asmenį ši korta apibūdina žmones, kurie amžinai kažkur skuba, tuos, kurie patyrė fizinį smurtą arba jie linkę spręsti problemas pasitelkę į pagalbą fizinę jėgą.

Interesai, verslas, darbas
Gali kalbėti apie kontrolės praradimą versle arba reikaluose. Galimi nesusipratimai ir kivirčai kolektyve. Atviros konfrontacijos su konkurentais. Samdomiems darbuotojams gali reikšti papeikimą, darbo praradimą ar tiesiog nesusipratimus versle. Piniginiai, finansiniai ir materialiniai nuostoliai.

Santykiai, meilė
Korta kalba apie pavydą ir kivirčus, apie šeimos rūpesčius. Kažkas bando kištis į asmeninį gyvenimą ir jį sugadinti. Gali nurodyti santuokos atšaukimą, dažniausiai dėl kažkieno įsikišimo.

Sveikata
Pasakoja apie fizinį ir protinį nuovargį .

Back to content | Back to main menu