Lazdų devynetas - Magijos Kambarys

Go to content

Main menu

Lazdų devynetas

Taro Kortos > Taro kortų reikšmės > Mažieji Arkanai > Lazdos
 

Lazdų devynetas
Tai savo interesų, savo teritorijos ir pasiekimų apsaugos Taro korta. Vienas etapas baigiasi, o kažkur prasideda kažkas naujo. Galbūt pasiekimų laikotarpis buvo ilgas ir sunkus, buvo padaryta klaidų. Žada finansinę ir materialinę sėkmę. Gali būti, pasiekus tikslų viršūnę, būtina apgalvoti tolesnius veiksmus arba pailsėti. Gali reikšti kai kurių praeities problemų sugrįžimą. Nepaisant teigiamos reikšmės, ši korta kalba apie sparčiai augančius ateities iššūkius, permainas arba nepastebimai atsėlinančias problemas. Gali nurodyti slaptus priešus, kurie yra kažką sumąstę. Apsupta teigiamų kortų, ši korta rodo, kad kova bus laimėta ir sunkumai bus įveikti. O, štai, vidinę agresiją būtina pažaboti. Pagrindiniai žodžiai ir frazės : stiprinti, ginti, gynybą, ryžtas, atkaklumas.
Tradicinė reikšmė - gynyba, ginti savo interesus, atsparumas ir ryžtas, jėga, kova, vilkinimas.

Asmenybė
Apibūdinant asmenį, ši korta apibūdina žmones, kurie gali apsaugoti tiek savo, tiek ir kitų interesus. Gali nurodyti kariuomenę, ar tuos, kurie kovoja už savo teises .

Interesai, verslas, darbas
Korta sako, kad sėkmė pasiekta sunkiu darbu. Gali kalbėti apie discipliną ir įgūdžius. Paslėptų spąstų dar nesimato, reikia stabtelėti susimąstyti apie savo tolesnius veiksmus. Gali nurodyti kovą, kuriai yra dar jėgų ir, jei šalia guli teigiama korta, tada pergalė garantuota.

Santykiai, meilė
Apie santykius, ši korta sako mažai. Dažnai krenta tada, kai kalbama apie santykius, kuriuos reikėjo išsikovoti. Gali reikšti paslėptą varžovą, kuris turi mažai jėgų kovoti. Gali nurodyti santykių pasikeitimą, kuris dar turi subręsti.

Sveikata
Sako apie gerą sveikatą arba sveikimą po ligos. Geras imunitetas apsaugo organizmą nuo ligų .

Lazdų devynetas (apversta)
Reikalai stringa, nes visiškai prarastas ryšys su realybe. Verslo ir interesų apsauga - nepatikimi. O gal tai kvailumo ar neatsargumo apraiška. Prasideda kliūčių ir nesėkmių laikotarpis. Savo jėgų pervertinimas, nesugebėjimas apginti savo interesus, silpnas charakteris gali būti žalingi. Su atitinkamomis kortomis, ši korta gali prognozuoti gaisrą, vagystę, turto sugadinimą ir materialinius nuostolius. Slapti priešai pasirengę smogti žemiau juostos. Pasirinkti keliai nuvedė į aklavietę. Pagrindiniai žodžiai ir frazės: Bloga apsauga, silpnumas, bailumas, įtarimas.
Tradicinė reikšmė - bloga gynyba, silpnumas, netikrumas, bejėgiškumas, nuostolis, nelaimė, nepalankūs pasiūlymai, vėlavimas, nesugebėjimas apginti save, užsispyrimas, turto netektis.

Asmenybė
Apibūdinant asmenį, ši korta apibūdina žmogų su nepilnavertiškumo kompleksu. Kartais parodo slaptą priešą, gali nurodyti nevykėlį arba ligonį.

Interesai, verslas, darbas
Versle kalba apie rūpesčius, didelius nuostolius arba prastai apgalvotą strategiją. Konkurentai gali apgauti. Karjeros augimo pabaiga. Savo pozicijos praradimas.

Santykiai, meilė
Korta kalba apie neramumus ir rūpesčius, apie šeimos rūpesčius. Gali nurodyti laimingesnį varžovą, kuris netrukus pasireikš.

Sveikata
Sako, kad blogėja sveikata, silpnėja imunitetas. Liga gali būti nesunki, bet užsitęsti gana ilgai, tai dažnai lėtinių ligų požymis. Prasta mityba ir nuolatinis nuovargis turi įtakos sveikatai.

Back to content | Back to main menu