Lazdų septynetas - Magijos Kambarys

Go to content

Main menu

Lazdų septynetas

Taro Kortos > Taro kortų reikšmės > Mažieji Arkanai > Lazdos
 

Lazdų septynetas
Ši korta pranašauja konkurenciją ir kovos pradžią, bet taip pat kalba ir apie gerą ir palankią situaciją. Ji byloja apie teisingus veiksmus esant sudėtingai situacijai. Ši korta pranašauja ginčus ir konfrontaciją. Bet teisinga pozicija ir teisingi veiksmai padės apsaugoti savo interesus. Galimi pokyčiai, kurie suteiks aštrių pojūčių ir šie pokyčiai atneš daug teigiamų ir gerų dalykų, nors jie gali priversti pasinervinti. Konkurencija bus naudinga ir sėkminga. Sumanymai bus įgyvendinti. Ši Taro korta taip pat rodo drąsą. Gali kalbėti apie ginčus, jei šalia yra Kardų kortos, gali kalbėti net apie fizinį susidūrimą. Gali reikšti, kad teks ginti savo idėjas ar savo tiesas. Šalia gerų kortų rodo, kad fiziniai ištekliai bus grąžinti, tikslas bus pasiektas, nors galbūt prireiks net fizinių pastangų. Sunkumai gali tik suteikti stiprybės, pergalė yra netoli, viskas priklauso nuo pastangų, drąsos. Prie neigiamų kortų, ši korta sako apie sudėtingą situaciją, iš kurios teks ieškoti išeities. Pagrindiniai žodžiai ir frazės: Patvarumas, atkaklumas, drąsa, pasiaukojimas, kova, konfrontacija.
Tradicinė reikšmė - konkurencija, nesutarimai, drąsa, palanki pozicija, sėkmė varžybose, pranašumas konfrontacijoje, kova, iššūkis, atkaklumas.

Asmenybė
Apibūdinant asmenį, ši korta apibūdina drąsų, narsų žmogų. Gali reikšti sėkmingą verslininką.

Interesai, verslas, darbas
Verslo arba darbo reikaluose kalba apie konkursą, apie dideles pastangas ir sėkmingą kovą su sunkumais. Pelnas. Sėkmingos derybos.

Santykiai, meilė
Ši korta kalba apie konfliktą, kuris galbūt dar kol kas nepastebimas, bet jau bręsta. Verta susimąstyti kas šioje situacijoje bus geriausia. Gal nuoširdus pokalbis padės sustatyti viską į savo vietas.

Sveikata
Kalba apie stiprią organizmo imuninę sistemą. Šalia Kardų gali kalbėti apie sėkmingą chirurginę intervenciją.

Lazdų septynetas (apversta)
Taro korta gali pranašauti artėjančią grėsmę. Gali teigti, kad veiksmai neduos norimo rezultato, dažnai dėl baimės, neryžtingumo, charakterio bruožų ar banalios tinginystės Konfliktai turėtų būti sprendžiami, o ne bandoma pabėgti nuo jų. Gali trukdyti praeities klaidos. Esama situacija yra neaiški. Apsupta teigiamų Taro kortų, ši korta pasakoja apie nerimo laikotarpį ir įveiktas nedideles kliūtis. Apsupta neigiamų kortų sako, kad situacija bus sunki, o kartais ir beviltiška. Pagrindiniai žodžiai ir frazės: Vengti konfliktų, depresija, nepalanki padėtis, trauktis, bailumas.

Asmenybė
Apibūdinant asmenį, korta apibūdina apatišką ir tingų žmogų. Arba tai asmuo, kuris bijo kažko, jaučia įtampą. Nevykėlis.

Interesai, verslas, darbas
Taro korta kalba apie painiavą reikaluose, galbūt susikaupė daug darbų, klausimų ir problemų. Kažkokie nemalonumai stabdys darbus. Neryžtingumas gali sugadinti esamą padėtį. Kita vertus, impulsyvumas, žiaurumas ar bandymas laimėti bet kokia kaina, taip pat negali atnešti nieko gero.

Santykiai, meilė
Ši korta pranašauja skandalą, grąsinimus ir kivirčus. Galbūt tarp partnerių atsirado nesupratimų ar tylos siena. Gali nurodyti visišką priklausomybę nuo partnerio.

Sveikata
Rodo susilpnėjusį imunitetą, kad organizme slypi liga, kuri pasireikš vėliau. Po truputį besivystančios lėtinės ligos.

Back to content | Back to main menu