Likimo ratas - Magijos Kambarys

Go to content

Main menu

Likimo ratas

Taro Kortos > Taro kortų reikšmės > Didieji Arkanai
 

Likimo ratas
Tai sėkmės korta, gyvenimo pokyčių į gerąją pusę korta. Prasideda naujas etapas, naujas likimo vingis. Ši korta laikoma gerų pokyčių gera pranašyste. Tai sėkmės, pažangos visais klausimais simbolis. Kartais pranašauja netikėtus ir svarbius įvykius gyvenime. Reikaluose - sėkmę ir pelną. Rūpesčiai - praeityje. Ši korta pataria nesikišti į įvykių eigą, likimas pats atvers visus kelius. Pagrindinė šios kortos reikšmė - pasikeitimai, naujas gyvenimas. Gyvenimas pasikeis ir net tai, kas blogiausia, duos geriausius rezultatus. Reikia tik prisiminti, kad likimo ratas yra nepastovus. Jo negalima stumti, sėkmė pasirenka pati. Bręstantys pokyčiai atneš naujų galimybių gyvenime, baigiasi vienas etapas ir prasideda naujas. Kita šios kortos reikšmė yra kelionės, keliai ar net naujo automobilio pirkimas. Retais atvejais, ši korta simbolizuoja azartinius lošimus ir pasisekimą juose.
Tradicinė reikšmė - naujos galimybės, atlyginimas, pasikeitimas į gerąją pusę, sėkmė, skatinimas, tobulinimas, spartūs pokyčiai, pakilimai ir nuopuoliai gyvenime, sėkmingas įvykių posūkis, transporto priemonė, azartiniai lošimai.

Asmenybė
Asmenybę ši korta apibūdina kaip lyderį, avantiūristą, lošėją, įdomų asmenį, o kartais net galintį atsidurti absurdiškose situacijose. Bet kuriuo atveju, tai nepriklausomas arba azartiškas asmuo.

Interesai, verslas, darbas
Gali reikšti atsitiktines pajamas, kartais sėkmingas avantiūras, pažintis ar skambučius. Kuo baigsis šios avantiūros, parodo šalia krentančios kortos.

Santykiai, meilė
Ši korta simbolizuoja susitikimą ir pažintis. Kaip klostysis nauji santykiai, parodys šalia esančios kortos.

Sveikata
Byloja, jog sveikata yra nestabili, nors liga nėra pavojinga. Gali nurodyti problemas žarnyne, regėjimo sutrikimus arba venų problemas.

Likimo ratas (apversta)
Ši korta rodo nepakankamumą, nepasisekimą ir neigiamą pokytį likime. Kartais tai reiškia, kad teigiami pokyčiai vis dar įmanomi, tačiau jie įvyks per ilgą laiką ir reikia laukti. Gali reikšti, kad žmogus pernelyg optimistiškai nusiteikęs, arba pernelyg patiklus versle. Kartais pranašauja normalų gyvenimą be jokių netikėtumų. Sprendimas daugeliu atvejų bus atidėtas. Jei tas, kuriam būria jaučia, kad jo gyvenime viskas yra blogai, tai ši korta primena, kad likimas visada gali pasisukti teigiama linkme ir, tiesiog, reikia išlaukti šį nusivylimų laikotarpį.
Tradicinė reikšmė - trukdžiai, gedimas, nesėkmė, pokytis į blogą, verslo stagnacija, nusivylimas, trypčiojimas vienoje vietoje, aklavietė, pokyčių nebuvimas.

Asmenybė
Apibūdinant asmenį, ši korta gali rodyti nelaimingą, nepatenkintą žmogų, arba žmogų, kuris išgyvena sunkų gyvenimo laikotarpį.

Interesai, verslas, darbas
Pranašauja, kad nėra jokių naujų galimybių ir tai, kad rizika nėra būtina. Šiuo laikotarpiu nėra gerai keisti darbą, nes naujo darbo paieškos užsitęs.

Santykiai, meilė
Ši korta reiškia, kad pokyčių nei į gera, nei į bloga nebus. Smulkiau situaciją apibūdins šalia esančios kortos.

Sveikata
Taro korta rodo stabilią būklę, jei žmogus sveikas, jis bus stabiliai sveikas, jei sveikatos būklė bloga, ji bus stabiliai bloga.

Back to content | Back to main menu