Magas - Magijos Kambarys

Go to content

Main menu

Magas

Taro Kortos > Taro kortų reikšmės > Didieji Arkanai
 

Magas
Taro korta apibūdinama kaip veiksmų, kuriuos reikia atlikti savarankiškai, pasitikėjimo savimi ir savo jėgomis korta. Tai ne tik veiksmai, bet ir savo vidinių jėgų įsisąmoninimas bei pusiausvyros tarp vidaus ir išorės atradimas. Ši korta nurodo, kad ateina geras laikotarpis, kad žmogus turi galimybę pasinaudoti savo gabumais tam, kad būtų pasiekti užsibrėžti tikslai. Jei kelyje sunkumai – jie įveikiami. Tai vyriškam pradui priklausančios kūrybos korta. Tai protas, apsukrumas, sumanumas reikaluose. Gali reikšti, kad artėja sudėtingas periodas, bet pasitikėjimo savo jėgomis dėka pakanka jėgų įveikti gyvenimo negandas. Ši Taro korta simbolizuoja ypatingų žinių turėjimą, meistriškumą, valios stiprybę, pasitikėjimą savimi, toli siekiančius planus, gebėjimą siekti savo tikslų, veiksmą, susikaupimą, jėgą, kūrybiškumą, gabumą kalboms, gebėjimą medituoti. Dažnai pranašauja sėkmingą pažangos laikotarpį.

Asmenybė
Gali reikšti brolį, sūnų, vyrą arba tiesiog suaugusį žmogų. Taip pat tai gali būti politikas, rašytojas, magas, fokusininkas, mokytojas, išradėjas. Jei tai vaikas, tai jo amžius nuo 5 metų iki brandos amžiaus. Tai taip pat gali reikšti amatininką, psichoterapeutą, medicinos darbuotoją. Asmenybę ši korta apibūdina kaip drąsią, entuziastingą, optimistišką.

Interesai, verslas, darbas
Pranašauja sėkmę versle, sėkmingą ir darbingą laikotarpį. Gali reikšti naują darbą. Versle gali prasidėti naujas etapas, gali reikšti naujo verslo pradžią arba seno verslo atnaujinimą.

Santykiai, meilė
Gali reikšti, kad santykiai pereis į naują lygmenį. Kartais ši korta gali pranašauti vienatvės, nepriklausomybės, laikotarpį , kai asmuo pradeda veikti pats, be partnerio. Kartais dėjime gali reikšti sūnų ar vyrą.

Sveikata
Taro korta pranašauja geros sveikatos laikotarpį, jei yra liga, artimiausioje ateityje ji praeis ir laukia sveikimo laikotarpis. Nėščiosioms gali reikšti sūnaus gimimą.

Magas (apversta) Pranašauja dužusių vilčių laikotarpį, o nepasitikėjimas savo jėgomis gali lemti klaidas ir nesėkmes. Nesėkmes gali sąlygoti neryžtingumas, dvejojimas, nemokėjimas pasinaudoti savo jėgomis ir talentais. Gali būti, kad žmogui nepakanka ne tik jėgų, bet ir žinių. Ši korta gali nurodyti kitą žmogų ir šis žmogus meluoja, pučia miglą į akis. Taip pat gali reikšti artimą giminaitį, kuris sukels daug rūpesčių ir nemalonumų. Ne pats geriausias laikas permainoms, naujo darbo paieškoms, imtis naujos veiklos, įgyvendinti naujus sumanymus. Permainoms nepakaks jėgų. Paprastai ši korta reiškia neryžtingumą, apsimestinį patyrimą, nepasitikėjimą, silpnumą, nesąžiningumą, apgaulę, planų griūtį, nerealius siekius, klaidas, meistriškumo praradimą, delsimą, psichikos sutrikimą, savo gabumų ignoravimą, gėdą, pernelyg didelį pasitikėjimą savimi, nerimą.

Asmenybė
Rodo egoistą, sukčių ar ambicingą asmenį, kuris gali manipuliuoti aplinka savo tikslams. Kaip santykių partnerį, ši korta gali reikšti savanaudišką žmogų, kuriam reikia tik sekso, o ne meilės. Kitais atvejais - nemaloni asmenybė. Ar asmenybė, kuri negali būti patikima.

Interesai, verslas, darbas
Taro korta nežada greitos sėkmės, gali net kalbėti apie nesėkmių ir klaidų laikotarpį. Jei net nebandyti pradėti kažką naujo, tai dažnai ši korta sako, kad darbas bus dirbamas iš inercijos, be jokių pokyčių. Reikia tik atsikratyti savo ambicijų, nemesti savo darbo ar verslo ir net nebandyti manipuliuoti aplinka.

Santykiai, meilė
Gali reikšti problemą tarpusavio santykiuose. Nauja pažintis dažniausiai beprasmiška, o jei santykiai ir tęsiasi, tai dažnai, ši korta reiškia, kad santykiai yra inertiški ir turi mažai ateities perspektyvų. Kartais korta gali reikšti seksualines problemas arba tai, kad vienas iš partnerių nepatenkintas santykiais arba seksu.

Sveikata
Taro korta mažai ką rodo, paprastai jokių pokyčių sveikatos srityje, nei į blogą, nei į gerą pusę. Vyrams gali reikšti vyrų impotencija ar problemas seksualiniuose santykiuose.

Back to content | Back to main menu