Mirtis - Magijos Kambarys

Go to content

Main menu

Mirtis

Taro Kortos > Taro kortų reikšmės > Didieji Arkanai
 

Mirtis
Pagrindiniai žodžiai ir frazės: Pakeisti, transformacija.
Nežiūrint į savo grėsmingą pavadinimą, ši korta dažnai yra šauklys naujų, kartais gana netikėtų įvykių. Dažnai rodo kaitą į gera. Kažkas seno miršta gyvenime, išvalant kelią naujovėms. Žinoma, tai, kas sena, išeinant, sukelia krizę gyvenime, gali atsirasti pertrauka santykiuose, artimųjų ir draugų praradimas, kai iškrenta ši Taro korta, galimas darbo ar gyvenamosios vietos pakeitimas. Visi šie pokyčiai yra būtini gyvenime ir jų nereikia vengti, nors daugelis procesų gali būti gana skausmingi. Tas pats gali atsitikti ir vidiniame pasaulyje, viena asmenybės dalis išnyksta ir jos vietoje atsiranda kita, atsinaujinusi, turinti kitų savybių. Šios kortos šūkis - kas beįvyktų, viskas tik į gera.
Pagrindiniai žodžiai ir frazės: Keitimasis, išlaisvinimas, nauja era, tvirtėjimas, atgimimas.
Tradicinė reikšmė - Pokyčiai, naujo išsilaisvinimo pradžia, apsivalymas, neišvengiamas pozicijos pasikeitimas, santuoka, išėjimas iš namų, gyvenamosios vietos pakeitimas, žlugimas, skyrybos, atgimimas.

Asmenybė
Aprašant asmenybę, korta pasakoja apie žmogų, kuris lengvai nutraukia ryšius su praeitimi, kartais tai tiesiog nervingas žmogus. Gali reikšti žmogų, kuris teikia laidojimo paslaugas. Arba parodo žmogų, kuris stovi ant permainų slenksčio. Tiek išorės, tiek vidaus.

Interesai, verslas, darbas
Dažnai kalba apie sumaištį ir nestabilumą. Viena ši korta nereiškia sunaikinimo, tik jei šalia yra kortos, kalbančios apie žlugimą. Gali rodyti, kad pradėtas darbas artėja prie pabaigos.

Santykiai, meilė
Ši korta sako, kad santykiai arba išsisėmė, arba jie netrukus bus atnaujinti.

Sveikata
Rodo, kad sveikata yra prasta, gali išsivystyti liga. Sunkiai sergančiam gali reikšti, kad krizė artėja, kai tampa aišku, ar žmogus pasveiks ar ne. Mirtį ši korta gali reikšti šalia kitų, ligą reiškiančių kortų.

Mirtis (apversta)
Rodo, kad žmonės priešinasi pokyčiams ir negali leisti kažko naujo savo gyvenime. Gyvenimas iš inercijos. Be to, ši korta simbolizuoja verslo sąstingį, darbą be entuziazmo, per prievartą, santykiai nutrūkę. Kartais tai tiesiog reiškia, kad šiuo laikotarpiu gyvenime niekas nepasikeis. Gali nurodyti depresijos vystymąsi. Kartais rodo pasitikėjimo savimi praradimą, žlugusius planus.
Pagrindiniai žodžiai ir frazės: neveiklumas, inercija, užsispyrimas, sąstingis, pokyčių baimę .
Tradicinė reikšmė - sąstingis, neveiklumas, nejudrumas, ramybė, depresija, nuosmukis.

Asmenybė
Apibūdinant asmenį, ši korta apibūdina žmogų, kuris kovoja, priešinasi pokyčiams. Galbūt šis žmogus yra ne tik konservatyvus, jis bijo permainų ir joms priešinasi. Gali reikšti sunkiai sergantį arba žmogų, kuris yra blogos nuotaikos.

Interesai, verslas, darbas
Jokių pakeitimų tikėtis neverta ir viskas bus kaip anksčiau. Neverta keisti darbo, net jei jis ir įkyrėjo. Kas ieško darbo - kol kas jo neras. Stagnacija versle ir daug rutininio darbo.

Santykiai, meilė
Santykiai arba atsidūrė aklavietėje, arba juos reikia atnaujinti, nes vienas iš partnerių ar abu ilgisi vienas kito.

Sveikata
Krizė baigėsi ir priešaky sveikimo procesas. Gali kalbėti apie depresiją ir jėgų praradimą.

Back to content | Back to main menu