Monetų aštuonetas - Magijos Kambarys

Go to content

Main menu

Monetų aštuonetas

Taro Kortos > Taro kortų reikšmės > Mažieji Arkanai > Monetos
 

Monetų aštuonetas
Ši Taro korta simbolizuoja talentą, įgūdžius ir, tiesiog, gerai atliktą darbą. Amatai, mokslas, išsilavinimas ar profesijos įsigijimas. Kantrybė, tikslingumas ir savikontrolė. Sunkus darbas, kruopštus mokymasis. Savęs pažinimas. Mokymasis amatų. Kvalifikacijos kėlimo kursai arba tiesiog žinių įsigijimas. Ši korta rodo, kad galima pagerinti savo gyvenimą. Patirties kaupimas. Taupumas, sugebėjimas paskirstyti savo lėšas. Sėkmė, sukurta įgūdžių ir meistriškumo dėka. Bus gautas pelnytas apdovanojimas. Jei ir bus gauta dovana, ji bus nedidelė.
Tradicinė reikšmė - įgūdžiai, mokymasis, profesinis tobulėjimas, pažanga, naujienos, kelionės, judėjimas pirmyn.

Asmenybė
Apibūdinant asmenį, ši korta apibūdina gerą darbuotoją, meistrą, studentą, mokytoją, žmogų, kuris šiuo metu studijuoja.

Interesai, verslas, darbas
Rodo gebėjimą ir turimus įgūdžius gerai atlikti savo darbą. Naujas darbas. Paaukštinimas. Už darbą bus atlyginta pagal nuopelnus.

Santykiai, meilė
Ši korta pasakoja apie santykius, kuriuos reikia vystyti ir šiek tiek pasistengti, kad jie būtų suderinti. Už pastangas bus atlyginta, gali būti nauji santykiai.

Sveikata
Rodo, kad būtina pasirūpinti sveikata - pradėti teisingai maitintis, mankštintis, ar, tiesiog, reikia atlikti tyrimus.

Monetų aštuonetas (apversta)
Taro korta rodo kliūtis. Tikslas yra užsibrėžtas neteisingai. Pavydas ir godumas nenuves į sėkmę. Pripažinimas nepelnytas, ambicijos per didelės. Galbūt įgūdžiai naudojami negeriems tikslams pasiekti. Nuovargis nuo darbo arba, atvirkščiai, tinginystė trukdo pažangai. Arba nėra pakankamai įgūdžių. Daug klaidų yra padaryta. Ne per geriausias laikas egzamino metu pasitikėti sufleriu arba akla sėkme. Kartais kalba apie apribojimus ir aukas. Teks aukotis darbo arba pelno labui. Išorinės aplinkybės gali trukdyti tikslų įgyvendinimui.
Tradiciniai reikšmė - kliūtys, nekantrumas, bevaisis darbas, veidmainystė, nesąžiningumas, sukčiavimas, blogas darbas, darbo praradimas, nedarbas, sunkus ir varginantis darbas .

Asmenybė
Apibūdinant asmenį, ši korta apibūdina tingų ir nesąžiningą žmogų, prastą darbuotoją, sukčių, prastą studentą. Apgavikas, žmogus, kuris nenori mokėti skolas.

Interesai, verslas, darbas
Rodo kliūčių atsiradimą, tikslai neaiškūs ar neteisingi. Meistriškumas naudojamas netinkamai. Darbo praradimas, pažeminimas.

Santykiai, meilė
Korta gali parodyti kliūtis, dvigubus standartus, pavydą ar dideles ambicijas.

Sveikata
Rodo organizmo išsekimą, psichoterapijos ir poilsio poreikį.

Back to content | Back to main menu