Monetų dvejetas - Magijos Kambarys

Go to content

Main menu

Monetų dvejetas

Taro Kortos > Taro kortų reikšmės > Mažieji Arkanai > Monetos
 

Monetų dvejetas
Tai disbalanso gyvenime, šurmulio ir rutinos Taro korta. Gali nurodyti, kad bus gauta nedidelė pinigų suma. Taip pat gali nurodyti neilgas keliones, komandiruotes, naujienas ar laišką. Kita vertus, ši korta gali pažadėti situacijos pablogėjimą versle, darbuose, darbą be atlyginimo. Gali ateiti laikas, kai pinigų klausimas stos į pirmą vietą. Nestabili finansinė padėtis, bet iškritusi teisinga padėtimi ši korta nepranašauja skurdo, o tik finansinius svyravimus. Jei greta yra neigiamos kortos, ši korta tik sustiprina neigiamą jų reikšmę. Jei šalia yra teigiamos kortos, tada ši korta pasakoja apie įdomų, aktyvų poilsį, nedideles pajamas arba malonias žinias. Galimai bus gauta maža dovanėlė.
Tradicinė reikšmė - naujienos, laiškas, netolima kelionė, neilga išvyka, nestabilumas finansuose, nauji santykiai, darbas, tuštybė, nestabilumas.

Asmenybė
Apibūdinant asmenį, ši korta apibūdina žmogų egzotišką ir sėkmingą. Sėkmingas prekybininkas, vadybininkas .

Interesai, verslas, darbas
Pranašauja verslo pradžios sunkumus, gali būti tam tikrų sunkumų ir kliūčių. Gali nurodyti derybas ir sutarties pasirašymą. Verslo kelionės. Darbo pakeitimas.

Santykiai, meilė
Ši korta gali kalbėti apie laiškus ar naujienas. Gali reikšti naujus santykius.

Sveikata
Rodo jos nestabilumą, fizinei sveikatai gali būti pakenkta. Jei yra teigiama korta liga nesudėtinga ir po jos greitai pavyks atsigauti.

Monetų dvejetas (apversta)
Tai gedimų, nedidelių finansinių nuostolių ir sunkumų korta. Naujienos gali būti nemalonios ar pranašauti sunkumus ir rūpesčius. Išlaidos gali viršyti pajamas. Gali būti, kad susidarys situacija, iš kurios bus sunku išsisukti. Gali reikšti norą gauti kiek įmanoma daugiau. Gali nurodyti laikotarpį , kai finansinio pobūdžio klausimai atsidurs pirmame plane. Ši korta taip pat pranašauja biurokratinę gaišatį ir rūpesčius. Tikslai yra neaiškūs arba netinkamai užsibrėžti. Polinkis skolintis gali sukelti problemų. Viskas juda į priekį su sunkumais.

Interesai, verslas, darbas
Rodo finansinį nepriteklių. Nėra pakankamai jėgų tam, kad būtų galima imtis kažko naujo arba judėti kita kryptimi. Informacija turi būti gerai dar kartą patikrinta.

Santykiai, meilė
Ši korta rodo, kad santykiams gali prireikti tam tikro atnaujinimo. Galbūt ai nenuoširdus partneris.

Sveikata
Rodo, kad organizmas yra gana išsekęs ir būtina imtis sveiko gyvenimo būdo. Gali tekti gydytis profilaktiškai.

Back to content | Back to main menu