Monetų ketvertas - Magijos Kambarys

Go to content

Main menu

Monetų ketvertas

Taro Kortos > Taro kortų reikšmės > Mažieji Arkanai > Monetos
 

Monetų ketvertas
Materialinio stabilumo korta, stabilumo, kuris pasiekiamas ilgu ir sunkiu darbu, taupumu, taupymu. Tai tas žvirblis rankoje, kuris geriau už gervę danguje. Tai stabilumo bei patikimumo korta. Ji nerodo didelių pajamų ar turtų. Kartais ši korta rodo ne materialųjį turtą, bet gali nurodyti kai kuriuos talentus ar sugebėjimus. Bus gauta materialinė parama, palaipsniui gerės materialinė būklė. Jei šalia yra gera korta, tai gali reikšti dovaną. Nebus jokių rūpesčių. Gera nuojauta pasitvirtins šimtu procentų. Studentai ir mokiniai sėkmingai išlaikys egzaminus. Jei greta iškritusi korta neigiama, gali sakyti, kad artėja finansinių laikotarpis, kurie esamo stabilumo fone dar nesimato.
Tradicinė reikšmė - praturtėjimas, materialių gėrybių įsigijimas, teisingas pinigų panaudojimas, dovanos, paveldėjimas, stambūs pirkiniai, stabili finansinė padėtis.

Asmenybė
Apibūdinant asmenį, ši korta apibūdina turtingą žmogų, kuris turi stabilias pajamas. Bankininkas, asmuo, dirbantis finansų srityje. Konservatyvių pažiūrų žmogus.

Interesai, verslas, darbas
Ši korta rodo stabilumą reikaluose, nedideles, tačiau nuolatines pajamas. Situacija yra visiškai kontroliuojama, tačiau nėra iniciatyvos. Materialių vertybių įsigijimas .

Santykiai, meilė
Ši korta reiškia, kad santykiuose vyrauja stabilumas, tačiau jis dažnai suvokiamas kaip pilka kasdienybė. Tokiuose santykiuose nėra vietos emocijoms. Partneriai lieka kartu daugiausiai iš įpročio ir nenoro nieko keisti. Santykiuose nėra aistros.

Sveikata
Rodo stabilų sveikatos pagerėjimą arba stabiliai gerą sveikatą.

Monetų ketvertas (apversta)
Ši korta reiškia pablogėjusią finansinę situaciją, turtinę žalą, nestabilią finansinę padėtį. Gali nurodyti išlaidumą ir ekstravaganciją. Pinigai dingsta, viskas painu. Gali reikšti žalą, godumo, įtarumo, ir pavydo apraiškas. Gali nurodyti opoziciją, vėlavimą, kliūtis. Jei neigiamos kortos guli šalia, gali reikšti nuostolius, žalą, pralaimėtą kovą dėl turto. Turto padalijimas, nesantaika tarp giminių dėl pinigų ar paveldėjimo. Apėmęs jausmas, kad nėra jėgų tvarkyti reikalus.
Tradicinė reikšmė - godumas, finansinės problemos, nuostoliai, ekstravagancija, nepakankamumas, kliūtis, pavydas, baimė, nereikalingos išlaidos, disbalansas.

Asmenybė
Apibūdinant asmenį, ši korta apibūdina godų, šykštų asmenį arba, atvirkščiai, besišvaistantį pinigais ir pernelyg išlaidaujantį. Asmuo, kuris domisi tik pinigais.

Interesai, verslas, darbas
Reiškia verslo nuostolius, negautą turtą, nestabilias pajamas. Nepasisekimas versle, sutartys neturės jokios naudos, finansinė rizika yra nepagrįsta. Perspektyvų paaukštinimui nėra. Situacija tapo nekontroliuojama.

Santykiai, meilė
Ši korta žymi santykių pablogėjimą. Santykiai, kai meilė yra paskutinėje vietoje.

Sveikata
Pranašauja sveikatos pablogėjimą, krizes, sveikatos problemas.

Back to content | Back to main menu