Monetų tūzas - Magijos Kambarys

Go to content

Main menu

Monetų tūzas

Taro Kortos > Taro kortų reikšmės > Mažieji Arkanai > Monetos
 

Monetų tūzas
Tai viena iš palankiausių Taro kortų. Nurodo sėkmę ir materialinę gerovę, galimus naujų pajamų šaltinius. Rodo gerą sveikatą ir meilę. Ši korta - vaisingumo ir gyvybingumo simbolis. Ji sako, kad dabar geras laikas pradėti įgyvendinti naujus projektus, idėjas ar net svajones. Gali reikšti naują etapą gyvenime - labiau sėkmingą nei ankstesnis. Gali kalbėti apie paveldėjimą ar dovanas, o gal ir malones staigmenas. Visi pokyčiai tik į gera. Mokiniai ir studentai egzaminus išlaikys gerai. Jei šalia neigiamos kortos, gali reikšti, kad sėkmę lydi pavydas, melas ar slaptos intrigos. Jei dėjimas yra neigiamas, tada ši korta visiškai sumažina neigiamą jo reikšmę ir gali sumažinti neigiamą šalia esančių Taro kortų reikšmę. Senovėje būrėjos nutraukdavo būrimo seansą šiai kortai iškritus, kad nenužiūrėtų sėkmės, kurią ši Taro korta pranašauja.
Tradicinė reikšmė - Sėkmė, materialinė gerovė, pokytis į gera, gauti realius rezultatus, gauti turtą, pripažinimas, apdovanojimai, dovanos, naujas etapas gyvenime.
Asmenybė
Apibūdinant asmenį, ši korta apibūdina finansiškai aprūpintą žmogų, darboholiką arba, tiesiog, gerą darbuotoją.

Interesai, verslas, darbas
Gali reikšti naują pradžią, sėkmę verslo derybose, gerą finansinę naudą. Kilimas karjeros laiptais. Geras, pelningas darbas, užmokesčio didėjimas .

Santykiai, meilė Ši korta simbolizuoja daugiau verslo sėkmę nei asmeniniame gyvenime. Bet jei šalia yra Taurės, tada sėkmė meilės klausimais užtikrinta. Viena iš šios kortos vertybių - pasitenkinimas, įskaitant seksualinį. Šalia Imperatorės arba Taurių dvejeto gali reikšti santuoką.

Sveikata Sako apie gerą sveikatą, kūnas pilnas energijos. Ligos praeis ir prasidės sveikimo procesas.

Monetų tūzas (apversta)
Net apversta ši Taro korta išsaugo savo teigiamą reikšmę. Nors tai gali reikšti pernelyg didelį materialinį susidomėjimą, vartotojišką požiūrį į pasaulį ir todėl gali nurodyti materialinę gerovę ir laimę be vidinio džiaugsmo. Gali būti, jog visai šalia jau bręsta problemos, tad verta apie tai susimąstyti. Gali reikšti, kad sėkmė bus pasiekta didele kaina. Skubotas sprendimas gali sukelti netikėtą rezultatą.
Tradicinė reikšmė -abejotina sėkmė, bręstančios problemos, netikėti pokyčiai už artimiausio kampo, grobstymas, netikėtos išlaidos, godumas, atidėtas planų įgyvendinimas.

Asmenybė
Apibūdinant asmenį, ši korta apibūdina gobšų žmogų, suinteresuotą tik materialine gyvenimo puse arba gali reikšti asmenį, kuris nepateisino lūkesčių.

Interesai, verslas, darbas
Rodo kai kurias kliūtis siekiant tikslo, galimą uždelsimą. Galimai išmokos sudarys didžiąją pelno. Arba bus netikėtų išlaidų. Spekuliacijos, sukčiavimo atvejai ar sumanymai nebus naudingi, bet bus gana rizikingi.

Santykiai, meilė Ši korta sako, kad artėja pokyčiai. Pernelyg skubotas sprendimas gali tik pakenkti.

Sveikata Rodo, kad organizme bręsta kokia nors liga, nors simptomai dar nepastebimi. Arba netikėtai diagnozuojamas susirgimas, kurio niekas nesitikėjo. Gydymas gali būti brangesnis nei anksčiau buvo planuota.

Back to content | Back to main menu