Nuosprendis - Magijos Kambarys

Go to content

Main menu

Nuosprendis

Taro Kortos > Taro kortų reikšmės > Didieji Arkanai
 

Nuosprendis
Pagrindiniai žodžiai ir frazės: Rezultatai, atgimimas
Tai viena iš Taro kortų, reiškiančių permainas. Vienas gyvenimo ciklas baigiasi gali laukti svarbus pasirinkimas arba teks priimti labai svarbų sprendimą ir šis sprendimas gali daug ką pakeisti gyvenime. Kartais šios kortos pasirodymas sako, kad būtina apmąstyti savo pasiekimus ir numatyti naujus. Dažnai kalba apie pažangą, ypač, po stagnacijos laikotarpio. Byla teisme bus laimėta (jei šalia yra teigiamos kortos, jei neigiamos, tai gali reikšti, kad byla baigsis nuosprendžiu). Kartais tai gali reikšti tam tikrą netikėtą pagalbą iš nepažįstamojo. Gali rodyti, kad būtina imtis nebaigtų darbų ir planų. Tiems, kas galvoja keisti savo profesiją ar darbą, tai iškritus šiai kortai, viskas išsispręs palankiai. Studentams ir moksleiviams egzaminai ir įskaitos bus sėkmingos. Pagrindiniai žodžiai ir frazės: svarbus pasirinkimas, eros pabaiga, augimas, ciklo pabaiga, valymas, atgimimas. Tradicinė reikšmė - apibendrinimas, kitas gyvenimo etapas, profesijos keitimas, lipimas aukštyn karjeros laiptais, teismas, nuosprendis, naujas gyvenimas.

Asmenybė
Apibūdinant asmenį, ši korta apibūdina sąžiningą, atsakingą ir rimtą žmogų, nors šiek tiek pasipūtusį. Kartais gali nurodyti juridinį asmenį.

Interesai, verslas, darbas
Pasakoja apie laikotarpį, kai būtina padaryti labai svarbų sprendimą. Gali atkreipti dėmesį į teisinių dokumentų ruošimą. Gali kalbėti apie svarbų pokalbį arba svarbų susitikimą.

Santykiai, meilė
Ši korta byloja apie teisinius ir formalius santykių etapus ( santuoką, sutartis, bylas, skyrybas ir kt.) Gali kalbėti apie svarbius sprendimus, apie santykius ir partnerystę.

Sveikata
Rodo visišką pasveikimą. O kartu su kitomis kortomis kalba apie tai, kad ligos eigoje - galima krizė, prognozuoja operaciją. Dažnai lydi mirties kortas.

Nuosprendis (apversta)
Taro korta byloja apie permainų baimę, ir chaosą kaip versle, taip ir tarpusavio santykiuose. Gali reikšti sąstingį versle ir santykiuose. Nenoras priimti sprendimą ir šis nenoras gali neigiamai paveikti reikalus. Gali nurodyti, kad anksčiau priimtas neteisingas sprendimas atneš neigiamus rezultatus. Kartais pranašauja išsiskyrimą, jis dažnai priverstinis arba artėja santykių pabaiga ir būtina priimti sprendimą tam, kad niekam netektų kankintis. Tai gali parodyti šalia esančios kortos. Jei kalba eina apie teisminį nagrinėjimą, tai sprendimas bus ne interesanto naudai. Jeigu šalia yra Kardų šešetas, tai gali reikšti sprendimų vilkinimą ir mylimo žmogaus išdavystę. Egzaminai bus nesėkmingi. Pagrindiniai žodžiai ir frazės: nepageidautina pabaiga, neryžtingumas, baimė keistis, gėda, savigaila.
Tradicinė reikšmė - baimė keistis, chaosas, nenoras priimti sprendimus, nepageidaujami pokyčiai, atskyrimas, vienatvė, baimė, liga.

Asmenybė
Apibūdinant asmenį, ši korta apibūdina pralaimėtoją, žmogų, kuris negali nuspręsti, silpnos valios asmenį, kuris plaukia pasroviui. Gali rodyti kyšininką, advokatą ar teisėją.

Interesai, verslas, darbas
Kalba apie stagnacijos, sumaišties ir painiavos laikotarpį. Teisiniai klausimai bus sprendžiami neigiamai.

Santykiai, meilė
Ši korta prognozuoja išsiskyrimą. Kartais, tiesiog, kalba apie įtemptus arba miglotus santykius. Turintiems šeimą gali pranašauti, kad kurio nors iš sutuoktinių laukia komandiruotė arba kelionė (jei šalia yra kelio kortos), gali rodyti skyrybų procesą. Jei yra neutrali arba teigiama korta, reiškia įprastinių šeimos reikalų laikotarpį.

Sveikata
Liga gali paūmėti ir vystytis negera linkme. Gali kalbėti apie būsimą operaciją.

Back to content | Back to main menu