Pasaulis - Magijos Kambarys

Go to content

Main menu

Pasaulis

Taro Kortos > Taro kortų reikšmės > Didieji Arkanai
 

Pasaulis
Pagrindiniai žodžiai ir frazės: planai, atsakomybė, rezultatas
Tai sėkmės, kuri jau pasiekta, Taro korta. Planai įgyvendinti arba bus įgyvendinti artimiausiu metu. Už darbą atlyginta. Galbūt dabar yra paskutinis etapas prieš pasiekiant tikslą ir sėkmė labai arti. Vidiniame pasaulyje taip pat vyrauja taika ir harmonija. Ši korta rodo harmoniją su savimi, džiaugsmą ir gerovę. Kartais pranašauja , kad netolimoje ateityje laukia įvykis, kuris padės pasiekti tai, ko norima. Priešai nugalėti. Sandoris bus baigtas, klausimas bus išspręstas sėkmingai. Gali nurodyti, kad neigiamam, juodam periodui gyvenime atėjo pabaiga ir išaušo gerovės ir džiaugsmo laikotarpis. Jei šalia yra kitos kortos, nurodančios kelią, ši korta gali reikšti kelionę, atostogas ar malonumus. Jei šalia krenta mirties korta, tai ši korta pranašauja mirtį sunkiai sergančiam žmogui ir ši mirtis taps tarsi išsivadavimas iš kančių. Pagrindiniai žodžiai ir frazės: planų įgyvendinimas, nauja fazė, susivienijimas, tikslo pasiekimas, pabaigas, pradžia.
Tradicinė reikšmė - įgyvendinti planai, laimė, džiaugsmas, rezultatai, harmonija, norų išsipildymas, sveikata, kelio pabaiga, nauja pradžia, tikslas.

Asmenybė
Apibūdinant asmenį, korta aprašo smalsų, sėkmingą ir turtingą žmogų. Gali nurodyti nugalėtoją ar keliautoją (su kelio kortomis).

Interesai, verslas, darbas
Rodo labai teigiamą laikotarpį darbe ir versle. Galimi nauji kontaktai ir naujos sutartys. Galimos naujos perspektyvos. Tiems, kurie nori rasti darbą, ši korta pranašauja keletą gerų galimybių.

Santykiai, meilė
Korta reiškia, kad santykiai paremti labiausiai susižavėjimu nei tikra meile. Prie neigiamų kortų gali rodyti santykių pabaigą ir, galbūt, naujų pradžią.

Sveikata
Žada gerą sveikatą ir pasveikimą. Bet šalia mirties kortų arba šalia Taro kortos Pakabintas gali reikšti mirtį kaip gyvenimo kelionės pabaigą.

Pasaulis (apversta)
Taro korta kalba apie sėkmę, kuri vis neateina. Kažkas trukdo planų įgyvendinimui, pažadai buvo klaidingi, o sėkmė iliuzinė. Jei šalia yra geros kortos, tai žada trumpą vėlavimą įgyvendinant projektus. Jei šalia neigiamos kortos, tada laukia nesėkmės. Gali būti, kad viskas ir pavyks, bet tai nesuteiks džiaugsmo. Gali reikšti nusivylimą meilėje. Arba pasiekus vieną, galima prarasti ką nors kita. Jei šalia Taurių karalius arba korta, nurodanti kelią , tai reiškia, kad laukia kelionės, tačiau gali parodyti, kad planuojama kelionė bus atidėta. Gali reikšti verslo stagnaciją ar nuobodulį. Pagrindiniai žodžiai ir frazės: nebaigti darbai, sąstingis, kliūtys, neįgyvendinti planai, apribojimų nebuvimas, pernelyg greita baigtis, nebėgėjimas užbaigti ciklo.
Tradicinė reikšmė - stagnacija, nesugebėjimas, gedimas, atidėti planai, atidėtos kelionės, kliūtys, rutininis darbas.

Asmenybė
Apibūdinant asmenį, ši korta apibūdina neatsakingą asmenį, kuris iš karto griebiasi kelių darbų ir neatlieka jokio. Ar asmuo, atliekantis kasdieninį darbą.

Interesai, verslas, darbas
Korta reiškia verslo stagnaciją, kliūtis ir nesėkmes įgyvendinant planus. Jei šalia yra geros kortos, tai gali reikšti, kad sėkmė ateis, bet vėliau. Taip pat gali reikšti, kad pasirinkta yra viena kryptis ir į ją verta sutelkti dėmesį.

Santykiai, meilė
Korta reiškia išsiskyrimą, nusivylimą meile. Jei dėjime šalia yra meilės kortos, tada ši korta pasakoja apie laukiantį pasirinkimą savo vienintelio arba vienintelės.

Sveikata
Ši korta reiškia, kad šiuo metu pokyčių nebus, mirties nereiškia, ilgesnę ligą.

Back to content | Back to main menu