Šventikas - Magijos Kambarys

Go to content

Main menu

Šventikas

Taro Kortos > Taro kortų reikšmės > Didieji Arkanai
 

Šventikas
Taro korta rodo stiprų ryšį su aukštesnėmis galiomis, šių aukštųjų galių globą. Kartais šios aukštesnės galios gali pareikalauti išspręsti kokią nors gyvenimo problemą. Galimai, vertingą patarimą duos kažkas iš pažįstamų arba padės išspręsti šį klausimą aukštas pareigas užimantis asmuo. Gali nurodyti dalyvavimą kokiame nors rituale, tiek religiniame, tiek ir pasaulietiniame, pavyzdžiui, vestuvėse arba sužadėtuvėse. Pats laikas aplankyti profesionalius patarėjus ar analitikus. Tai dvasinės raidos korta ir gali nurodyti, kad tas, kuriam metamos kortos, ras atsakymus į kai kuriuos dvasinius klausimus. Kaip taisyklė, ši korta mažai kalba apie materialius dalykus. Tai kontaktų, gerų patarimų ir dvasinės paieškos korta. Ji simbolizuoja dvasinį augimą, religines apeigas, tradicijas, sutartį, kreipimąsi patarimo, teisingumą, taiką, apsaugą, konservatyvumą, religinius ritualus, tradicines apeigas, bažnyčios lankymą, dvasinių minčių paiešką.

Asmenybė
Vertinant asmenybę, ši korta apibūdina žmogų kaip geraširdį ir gailestingą. Gali būti religingas žmogus ar religinės profesijos atstovas. Taip pat kunigas, pedagogas, mokytojas ar studentas, gydytojas, patarėjas. Bet kuriuo atveju asmuo, kuris perduoda žinias arba konservatyvių pažiūrų žmogus.

Interesai, verslas, darbas
Geri santykiai bei kontaktai versle. Galbūt kai kurie globėjai kažkuo padės arba duos gerų patarimų. Pokalbis dėl darbo bus sėkmingas.

Santykiai, meilė
Ši korta, iš esmės, byloja daugiau apie dvasinį ryšį, nei fizinį. Šalia meilės kortų, pranašauja gerus, tvirtus santykius. Galbūt santuoką, arba bent jau dalyvavimą vestuvių ceremonijoje.

Sveikata Ši Taro korta nepranašauja stiprios fizinės sveikatos, o gerą vidinį nusistatymą ir vidinę stiprybę.

Šventikas (apversta)
Korta rodo sąstingį ir dogmatizmą. Taip pat atkreipia dėmesį į nepakankamą apsaugą, ne tik iš aukštesnes pareigas užimančių žmonių, bet ir iš aukštesniųjų jėgų. Tai taip pat gali reikšti, patiklumą, klaidingas žinias, įžvalgos trūkumą. Klausiantįjį gali supti melo, šmeižto, apgaulių ir gandų atmosfera. Taip pat gali nurodyti paties klausiančiojo godumą, melą, arba tai, kad jis primeta savo nuomonę kitiems. Tai apie ginčus, šeimos suirutę ir silpnumą bylojanti korta. Neverta klausyti patarimų. Simbolizuoja susitarimo nutraukimą, blogą patarimą, užsispyrimą, kerštingumą, dezinformaciją, fanatizmą, konservatyvumą, klaidas priimant sprendimus.

Asmenybė
Ši korta apibūdina žmogų kaip melagį, kuris gali būti nepatikimas, konservatorių ir nepakantumą kurstantį asmenį, kartais fanatiką. Bet gali apibūdinti asmenį, kaip pasižymintį nestandartiniu originaliu mąstymu.

Interesai, verslas, darbas
Ši Taro korta taip pat kalba apie apgaulės, išdavystės, intrigų galimybę. Geriau patarimų nesiklausyti, bet dar kartą patikrinti informaciją, kadangi ši korta įvardijama taip pat ir kaip klaidingos informacijos korta. Taip pat verta vengti konservatyvių sprendimų, o originalūs sprendimai padės įveikti sunkumus versle.

Santykiai, meilė
Santykiai, meilė, ši korta kalba apie netikrus santykius, pranašauja barnius. Vestuvės gali būti atšauktos. Dogmatizmas trukdys užmegzti tvirtus santykius.

Back to content | Back to main menu