Taurių dvejetas - Magijos Kambarys

Go to content

Main menu

Taurių dvejetas

Taro Kortos > Taro kortų reikšmės > Mažieji Arkanai > Taurės
 

Taurių dvejetas
Ši Taro korta kalba apie meilę ir laimingus bei harmoningus santykius. Visiškas tarpusavio supratimas. Ginčai ir problemos bus išspręstos taikiai. Gali nurodyti pelningą ir palankią sutartį. Meilėje ir draugystėje bus taika ir harmonija. Santykiai gali baigtis sužadėtuvėmis arba santuoka. Taip pat gali nurodyti , kad bus gauta dovanų.
Tradicinė reikšmė - meilė, harmoningi santykiai, palankus susitarimas, draugiška aplinka, naudingas bendradarbiavimas.

Asmenybė
Aprašant asmenybę, ši korta apibūdina draugus, artimaisiais, partnerius, darbuotojus ir kolegas. Dažnai rodo įsimylėjėlius.

Interesai, verslas, darbas
Rodo galimą pelningą sutartį, palankų kontraktą. Komandoje taika ir harmonija. Naudingas bendradarbiavimas. Problema išspręsta be nereikalingo streso. Vaisingos bendros idėjos.

Santykiai, meilė
Ši korta pasakoja apie laimingą meilę ir santuoką. Sužadėtuvės ar santuoka. Vestuvės.

Sveikata
Sako apie gerą sveikatą, ligos greit praeis, sveikimo procesas bus sėkmingas.

Taurių dvejetas (apversta)
Korta pasakoja apie neišvengiamą išsiskyrimą. Santykiai eina į pabaigą. Sutartis negali būti pasirašyta, jos sąlygos pažeistos. Gali reikšti meilę be atsako, išsiskyrimą, tai, kad nereikia pasitikėti partneriu, nes jis nėra nuoširdus arba jis nepasitiki. Tai kivirčų, ašarų, nesutarimų ir išsiskyrimų korta. Pasitikėjimas yra nepagrįstas. Santykiai nenuoširdūs. Konfliktai. Veiksmai beprasmiški. Gali kalbėti apie nelygybę santykiuose - vienas duoda daug, o kitas neduoda nieko. Jei šalia yra teigiama korta, ši korta sako, kad ginčas ar konfliktas bus nerimtas ir trumpalaikis. Nesutarimai tarp partnerių gali būti nežymūs ir gana lengvai išsprendžiami.
Tradicinė reikšmė - išsiskyrimas, kivirčai, ašaros, konfliktas, žlugimas, nepasitikėjimas.

Asmenybė
Apibūdinant asmenį, ši korta gali reikšti buvusį meilužį arba buvusį partnerį. Asmuo, kuris nėra patikimas. Asmuo, kuris nori imti ir nieko neduoti.

Interesai, verslas, darbas
Rodo sutarties pažeidimą, dėl to, kad partneris nėra patikimas. Įtempta atmosfera viešpatauja komandoje, kivirčai, nesutarimai ir ašaros .

Santykiai, meilė
Ši korta nepranašauja nieko gero. Išsiskyrimas, kivirčai, konfliktai ir ašaros. Galimas žlugimas. Santykiai, kai vienas duoda, o kitas vien tik gauna.

Sveikata
Pranašauja blogą diagnozę, ligas ir susirūpinimą sveikata. Galimos ligos urogenitalinėje srityje.

Back to content | Back to main menu