Taurių ketvertas - Magijos Kambarys

Go to content

Main menu

Taurių ketvertas

Taro Kortos > Taro kortų reikšmės > Mažieji Arkanai > Taurės
 

Taurių ketvertas
Taro korta kalba apie nepasitenkinimą gyvenimu. Rodo nuobodulį, nuovargį, nusivylimą savimi ir savo mintimis. Linksmybės pasibaigė ir grįžo įprastinė rutina. Baigėsi pasilinksminimai, galimai, medaus mėnuo santykiuose ir tenka grįžti prie kasdienių darbų. Gali išsivystyti depresija ar tuštumos jausmas. Gal kažką reikia pervertinti savo gyvenime. Nereikia skubėti, bet viską labai gerai pagalvoti. Kartais iškrenta tiems, kurie jaučiasi apleisti, vieniši ar nusivylę. Kita vertus, ši korta rodo jausmų bei pomėgių stabilumą.
Tradicinė reikšmė - nepasitenkinimas, nuobodulys, liūdesys, šventės baigėsi, depresija, pasibjaurėjimas, vertybių peržiūrėjimas.

Asmenybė
Apibūdinant asmenį, ši korta apibūdina žmogų, kuris nėra patenkintas savo gyvenimu, asmuo, kuris serga depresija. Gali reikšti atsiskyrėlį arba vienišių.

Interesai, verslas, darbas
Nurodo įprastus dalykus. Nuobodulys, kuris stumia naujovių link.

Santykiai, meilė
Ši korta kalba apie tai, kad šviesus laikotarpis santykiuose, galbūt medaus mėnuo pasibaigė. Santykiuose vyrauja nuobodulys, rutina.

Sveikata
Rodo, kad vystosi depresija, sveikatos būklė kelia abejonių.

Taurių ketvertas (apversta)
Ši korta reiškia santykių atkūrimą, viskas einasi geryn, naujų jėgų antplūdis ir naujos galimybės. Gali būti atgaivinta sena partnerystė. Ir galbūt vienas iš senų draugų pakvies į šventę, jubiliejų ar vakarėlį. Gali būti nauji kontaktai, nauji draugai ar nauji pažįstami. Dažnai tai reiškia, kad žmogus yra ant permainų slenksčio, bet vis dar jaučiasi prislėgtas ar išlieka praeities skausmas. Vis dar tęsiasi apatija ir tam tikras sąstingis jausmų srityje.
Tradicinė reikšmė - santykių atnaujinimas, pažintys, kvietimas, nauji pažįstami.

Asmenybė
Apibūdinant asmenį, ši korta apibūdina žmones, kurie gana apatiški, nenori dalyvauti visuomeninėje veikloje.

Interesai, verslas, darbas
Senų ryšių atnaujinimas, yra galimybė užmegzti naujus ryšius ir naujus santykius. Dalykinėje srityje - teigiama dinamika.

Santykiai, meilė
Ši korta reiškia draugiškų santykių atkūrimą, susitaikymą po kivirčų. Galimi nauji draugai ir nauji santykiai.

Sveikata
Kalba, kad sveikata gerėja, nors vis dar gali būti problemų, tokių kaip anemija, hipertenzija ar tai tik prastėjanti sveikata dėl lėtinio nuovargio.

Back to content | Back to main menu