Taurių penketas - Magijos Kambarys

Go to content

Main menu

Taurių penketas

Taro Kortos > Taro kortų reikšmės > Mažieji Arkanai > Taurės
 

Taurių penketas
Ši korta kalba apie nuostolius ir nusivylimus. Sumanymas nepavyks. Meilėje laukia nusivylimo ir išsiskyrimo skausmas. Išdavystė meilėje. Santykių krizė. Šeimoje problemos, kurios išsispręs negreit. Gali iškilti praeities nutylėjimai arba atsiskleis paslaptys. Klasta, apgaulė, sukčiavimas. Planų įgyvendinimas vyks ne taip, kaip norėtųsi, planai nebus įgyvendinti, blogi rezultatai. Bus gautas palikimas, bet jis atneš daug problemų arba tai bus ne tai, ko buvo tikėtasi. Gal tai tiesiog išsiskyrimas su savo svajonėmis ir tuščiomis fantazijomis. Šalia blogų kortų gali pranašauti skyrybas ar išsiskyrimą amžiams. Prie teigiamų kortų gali reikšti pasiūlymą, dažnai ši korta reiškia santuoką be meilės. Tuomet, kai tai patvirtina neigiamos kortos gali reikšti persileidimą ar nesėkmingą nėštumą.
Tradicinė reikšmė - išsiskyrimas, liūdesys, skausmas, nesėkminga pabaiga, atsisveikinimas, šeimos problemos, santykių krizė.

Asmenybė
Apibūdinant asmenį, ši korta apibūdina žmones, kurie išgyvena krizę. Buvę meilužiai.

Interesai, verslas, darbas
Rodo išdavystę, apgaulę, sukčiavimą. Su planų įgyvendinimu ir jo rezultatais bus ne taip, kaip norėtųsi.

Santykiai, meilė
Ši korta reiškia, kad meilėje laukia nusivylimas, išsiskyrimo skausmas. Išdavystė meilėje. Santykių krizė. Šeimyninės problemos, kurios išsispręs dar negreitai. Gali iškilti praeities nesusikalbėjimas arba sena paslaptis.

Sveikata
Rodo prastą sveikatą, kuri gali dar pablogėti dėl netinkamo gydymo.

Taurių penketas (apversta)
Taro korta kalba apie emocinį skausmą, tačiau dabar jis artėja prie pabaigos. Arba greitai nuotaika ir emocinė būklė pasikeis ir tai gali sukelti emocinį diskomfortą. Emocinis susikaustymas ir kompleksai. Galimai grįš sena meilė ar sena draugystė. Problemos tampa lėtinėmis. Prie teigiamų kortų, ši korta gali pranašauti senos meilės sugrįžimą arba buvusio mylimo žmogaus atsiradimą, gera naujiena arba nauji santykiai. Skausmas pamažu praeina, priešaky išgijimas. Dažnai kortos kritimas sako, kad būtina suprasti, kad santykiai baigėsi ir reikia su tuo susitaikyti. Ypač, jei šalia neigiama korta, gali nurodyti nepriteklius, vienatvę ar sielvartą. Nuovargis, apatija. Nepagrįsta baimė, sunku susikaupti darbe.
Tradicinė reikšmė -seni jausmai, senos meilės ar draugystės sugrįžimas, skausmas eina į pabaigą, santykių pabaiga arba naujų, svarbių santykių pradžia.

Asmenybė
Aprašant asmenybę, ši korta, apibūdina senus draugus ar buvusius mylimuosius, kurie prarasti visam laikui.

Interesai, verslas, darbas
Kalba apie senos partnerystės atsinaujinimą arba naujos partnerystės pradžią.

Santykiai, meilė
Ši korta gali nurodyti galutinį išsiskyrimą arba naujų ir svarbių santykių pradžią. Galimai grįš sena meilė.

Sveikata
Sako apie ligos laikotarpį, bet liga bus išgydyta. Gali grįžti senos opos ar ligos atsinaujinimas.

Back to content | Back to main menu