Žvaigždė - Magijos Kambarys

Go to content

Main menu

Žvaigždė

Taro Kortos > Taro kortų reikšmės > Didieji Arkanai
 

Žvaigždė
Pagrindiniai žodžiai ir frazės: Viltis, gebėjimai, svajonės
Labai gera Taro korta. Tai sėkmės, vilties, talento, įkvėpimo korta. Gali prognozuoti netikėtą pagalbą ar artėjančias daug žadančias galimybes. Tai taip pat ir apsauga, laimė, ir džiaugsmas. Kalba apie neišsemiamą kūrybinę sėkmę, malonius įvykius ateityje ir prognozuoja sėkmę versle. Korta suteikia viltį, jog svajonė bus įgyvendinta, noras išsipildys. Vyrui gali reikšti susitikimą su moterimi, kuri laimingai ateis į gyvenimą. Bėdų laikotarpis baigėsi. Pagrindiniai žodžiai ir frazės: įkvėpimas, sėkmė, taika, optimizmas, nesavanaudiškumas, kūrybiškumas, talentas, domėjimasis okultizmu.
Tradicinė reikšmė - sėkmė, džiaugsmas, viltis ,talentas, svajonių įsikūnijimas, išmintis, dvasinė laimė, harmonija, laimė, vaisingumas, taika, judėjimas link tikslų pasiekimo, pasitenkinimas.

Asmenybė
Apibūdinant asmenį, ši korta apibūdina smalsų, talentingą žmogų. Asmuo, kuris yra optimistiškai nusiteikęs dėl ateities ir galbūt šiek tiek avantiūristas. Gali nurodyti astrologą, mokslininką, gydytoją. Gali nurodyti Angelą Sargą.

Interesai, verslas, darbas
Korta sako, kad gali būti naujų galimybių, kad verta plėtoti naują temą, kuri dar mažai yra žinoma. Darbe galimas kilimas karjeros laiptais. Ieškantys darbo gaus gerą darbą.

Santykiai, meilė
Ši korta sako, kad prieky vien tik romantika ir harmonija santykiuose. Nors ši korta neprognozuoja būsimus gerus santykius, kurie virstų santuoka.

Sveikata
Taro korta pranašauja sveikimą ir gerą sveikatą, moteriai gali pranašauti sėkmingą nėštumą, nėščiai sėkmingą gimdymą ir sveiko kūdikio gimimą.

Žvaigždė (apversta)
Ši korta pasakoja apie tuščias ir neįgyvendinamas svajones. Kažkurių galimybių toli gražu nebuvo, kažkurios idėjos nebuvo įgyvendintos. Kūrybingiems žmonėms gali nurodyti kūrybinę krizę. Gali nurodyti savanaudiškumo apraiškas, gali prognozuoti vagystę. Galbūt ateityje atsiskleis melas ir bus nustatytas išdavikas. Dažnai, kai iškrenta ši Taro korta reiškia, kad tas, kam buriama, norimus dalykus priima kaip realius. Jėgų tikslams pasiekti šiuo metu nepakanka arba teks pereiti kliūčių ruožą. Dirglumas, pernelyg didelis pesimizmas, gyvenimas iliuzijų pasaulyje trukdo judėti tikslų link. Galbūt žmogus per daug pasitiki savimi. Siūloma pagalba gali tik pabloginti situaciją. Mokiniams arba studentams gali pranašauti prastą mokslų rezultatą, neišlaikytus egzaminus. Pagrindiniai žodžiai ir frazės: talentų ir vilčių žlugimas, nusivylimas, atidėti veiksmai, sprendimų priėmimo sudėtingumas. Tačiau nereikia pamiršti, kad tai yra labai teigiama korta. Todėl viltis ir tikėjimas ateitimi turi realų pagrindą. Jei šalia iškrenta Kardų korta, tada galima prognozuoti, kad laukia nusivylimas, depresija ar ligos progresavimas. Tradicinė reikšmė – žlugę planai, aklas tikėjimas sėkme, atidėtas veiksmas, nusivylimas, neišnaudotos galimybės, nepasitikėjimas savimi, išdavystė, bloga sveikata, užsispyrimas, egoizmas, vagystės, sukčiavimas.

Asmenybė
Apibūdinant asmenį, ši korta apibūdina pesimistiškai nusiteikusį asmenį, galbūt, sergantį depresija. Žmogus, kuris apgavo ar apiplėšė.

Interesai, verslas, darbas
Korta sako, kad naujos idėjos negali būti įgyvendintos, gali žlugti planai ir viltys. Gal, tiesiog, kelyje tikslo link labai daug kliūčių.

Santykiai, meilė
Ši korta rodo kliūtis naujų santykių plėtrai arba, kad kas nors gali apgauti, arba, kad santykius reikia atnaujinti.

Sveikata
Kalba apie silpną sveikatą, drauge su Kardų kortomis, prognozuoja sveikatos pablogėjimą, susirgimų, ligų vystymąsi. Dažnai atkreipia dėmesį į lėtinių ligų paaštrėjimą.

Back to content | Back to main menu